Silan Logo Silan Suprême
Ponorte sa do histórie značky Silan Už od roku 1968
1960

Boj s drsnosťou

S týmto sloganom sa úspešná značka Silan prvý krát objavila na trhu. Bielizeň zostávala po každom praní hrubá a drsná. Silan tento trend ale zastavil a vniesol do prania bielizne hebkosť.

1970

Voňavé zmäkčovanie bielizne

Ľudia veľmi rýchlo zistili, že aviváže Silan dokážu bielizeň neskutočne zmäkčiť. Ale Silan dokáže ešte viac. So svojou radou „nejkrásnejších vôní na svete“ ponúkli spotrebiteľom starostlivosť o bielizeň, ktorá zároveň nádherne voňala.

1980

Sviežosť kvetov

Začala doba inovácií. Na trh vstúpili inovatívne výrobky ako látky vhodné do bubnovej práčky či nové variatny vôní. Zmena celkového vzhľadu značky Silan išla s rýchlym pokrokom ruka v ruke.

1990

Príjemný pocit

Značka Silan sa už nadobro zapísala ako „rodinná aviváž“, ktorá celej rodine prinášala príjemný pocit z vypratej, voňavej bielizne. Ponuka výrobkov bola naďalej obohacovaná o nevé vône.

2000

Pokušenie zmyslov

Prelom tisícročí priniesol aj prelom medzi tradičnými variantami Silanu. Na trh prichádzajú podmanivé vône rady Aromatherapy s esenciálnymi olejmi, vône, ktoré povzbudia telo aj myseľ.

2009

Prebudenie emócie

V roku 2009 predstavil Silan svoje parfumované perly Perfume Pearls, ktoré ešte predlžovali dlhotrvajúcu vôňu. Parfumované perly prenikajú do vášho oblečenia pri praní. Počas jeho nosenia neustále uvoľňujú svoju sviežu vôňu, aby ste sa mohli z pocitu čerstvo vypraného prádla tešiť oveľa dlhšie ako kedykoľvek predtým, a to pri každom pohybe a dotyku.

2013

Chvíľka pre seba

Vychutnajte si dlhotrvajúcu vôňu a príjemný pocit úžasne jemného oblečenia so Silanom. Nechajte sa hýčkať zmyselnou vôňou Silanu  Aromatherapy alebo si vychutnajte osviežujúci, dlhotrvajúci pocit sviežosti.

Dnes

Svet vôní

Silan je "niečo viac pre mňa a moju bielizeň". Zavedieme vás do nádherného sveta vôní Silanu. Vychutnajte si dlhšie travajúcu vôňu aviváží Silan, ktorá vydrží až po dobu 100 dní*.

* Po 100 dňoch, počas ktorých je oblečenie uložené v skrini. Efekt kapsulí.